Łazienka

To właśnie pod jej drzwiami toczą się najczęstsze, zazwyczaj poranne boje. Wanna czy prysznic? Jak zmieścić w niej pralkę i suszarkę do ubrań? Czy dwie umywalki to konieczność? Zastanówmy się wspólnie!
pompa ciepla

Pompa ciepła – jak działa?

W ostatnich latach na popularności bardzo zyskują pompy ciepła. Są to urządzenia, które znacząco pomagają w stworzeniu energooszczędnego i ekologicznego domostwa. W jaki sposób działa jednak pompa ciepła i gdzie można ją znaleźć tak, by zamontować w swoim domu sprawdzone i efektywne urządzenie.

tasma led

Jaka taśma LED do łazienki będzie dla Ciebie najlepsza?

Nowoczesna łazienka powinna być z jednej strony wygodna w użytkowaniu, ale z drugiej – innowacyjna pod względem designu. Co ciekawe, wygląd swojego pomieszczenia możesz zmienić bez kosztownego i uciążliwego remontu. Wystarczy dobrze dobrana taśma LED do łazienki. Co warto wiedzieć o tym elemencie? Jak dobrać ją do wystroju? Podpowiadamy!

klinkier

Zaprawa do klinkieru – jak wybrać najlepszą?

Celem wykorzystania korzystnych właściwości klinkieru, konieczne będzie zastosowanie właściwej zaprawy. Musimy wybrać specjalną jej odmianę, gdyż tradycyjne jej odmiany które mają w swoim składzie wapno, mogą prowadzić do powstania na powierzchni klinkierowej cegły wykwitów w białym kolorze. Na co zwracać uwagę, aby wybrana zaprawa do klinkieru była odpowiednio dobrana?

eleganckie pomieszczenia

Płytki Lastryko – trwałość i elegancja każdego wnętrza

Lastryko kojarzy nam się najczęściej z okresem PRL-u. Nie znaczy to jednak, że płytki tego rodzaju to już przebrzmiała historia. Nic z tych rzeczy. Okazuje się, że ta dekoracja wnętrzarska zyskuje w naszych czasach coraz więcej zwolenników. Dzięki nowym technologiom i oryginalnym projektom płytek, wyroby tego rodzaju mogą śmiało konkurować z podobnymi produktami.

Jaki styl sprawdzi się w łazience?

Retro, klasyka, inspiracja naturą, a może modernistyczna elegancja – jaki styl aranżacyjny wybrać do łazienki, by zapewnić wnętrzu funkcjonalność, ale i wymarzony wygląd? Tikkurila prezentuje kilka pomysłów na modny i praktyczny wystrój tego pomieszczenia.