TRENDING

Jak można pozbyć się szybko złomu?

zlom

Spis treści

Zalegający na działce lub na placu złom stalowy i żeliwny, na pewno jest problemem, który często uniemożliwia swobodną komunikację, jak również przeprowadzenie na przykład prac remontowych, budowlanych, ogrodniczych. Współpraca ze skupem złomu może sprawić, że w ciągu zaledwie kilku godzin, nasz tere będzie mógł być uprzątnięty. Na co powinniśmy zwracać uwagę, gdy chcemy wybrać skup złomu?

Bardzo często mamy do czynienia z taką sytuacją, że na naszej działce mogą zalegać bardzo duże ilości złomu, zarówno takiego żeliwnego, jak również typowo stalowego. Złom może pochodzić między innymi z prac rozbiórkowych, być efektem niewykorzystania w przeszłości wszystkich materiałów do budowy, np. domu albo hali magazynowej.

Złom również jest często bardzo ciężki oraz posiada znaczące rozmiary, dlatego jego uprzątnięcie samemu, może być po prostu bardzo trudne. Rozwiązaniem jest tu oczywiście współpraca ze skupem złomu, który posiada transport oraz może bardzo szybko zrealizować odbiór. Kompleksową pomoc w tym właśnie zakresie otrzymamy w https://kamm.pl/.

Co można oddać na skupie złomu?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, co właściwie można oddać na skupie złomu? Aby odpowiedzieć na to pytanie i być pewnymi tego, że skup nie odmówi nam realizacji zamówienia, zdecydowanie powinniśmy sprawdzić stronę internetową lub zasięgnąć informacji telefonicznie.

Na skupie złomu można oddać zarówno typowy złom stalowy, jak również złom żeliwny. Elementy starego ogrodzenia lub konstrukcji nośnych, grzejniki, zdemontowane zadaszenia, rury stalowe, pręty, ceowniki i teowniki, a także blachy – to tylko niewielki wycinek tego, czego możemy się szybko pozbyć. Skup złomu na pewno przyjmie takie zamówienie do realizacji.

Zobacz także: https://rytmdnia.pl/ile-mozna-zarobic-na-skupie-zlomu/

Ile można zarobić na złomie?

Jeśli chcemy orientacyjnie wiedzieć, ile możemy zarobić, zawsze powinniśmy sprawdzić cennik. Każdy skup złomu publikuje takie informacje na swojej stronie internetowej, jak również na specjalnych tablicach, bezpośrednio na placu.

Wszystko zależy od tego, w jakim skupie złomu sprzedajemy złom, od jego ilości oraz rodzaju. Inaczej wyceniana jest blacha czy aluminium, jeszcze inaczej złom stalowy czy żeliwo grube. Orientacyjne cenny wahają się od około 700 do około 1000 złotych za tonę.

Ostateczną cenę za złom poznamy w momencie, gdy auto z surowcem zostanie dokładnie zważone. Powinniśmy przy takim warzeniu być, aby dokładnie sprawdzić, czy na pewno nie jesteśmy oszukiwani.

Powiązane artykuły