ECOVACS ROBOTICS przedstawia najnowszy model robota sprzątająco-mopującego DEEBOT T9 AIVI. Jest wyposażony w unowocześnioną technologię unikania przeszkód, opartą na sztucznej inteligencji i funkcje dynamicznego sprzątania z kamerą oraz mikrofonem, które zapewniają jeszcze dokładniejsze czyszczenie w każdym domu.

DEEBOT T9 AIVI podejmuje ambitny krok w kierunku podniesienia standardów sprzątania domu, oferując użytkownikom jeszcze bardziej inteligentne doświadczenie w sprzątaniu.

31.01, 2022, [WROCŁAW] – ECOVACS ROBOTICS, światowy lider w produkcji robotów domowych, zaprezentował dzisiaj swojego najnowszego robota – DEEBOT T9 AIVI, należącego do serii DEEBOT T9. Został on wyposażony we wszystkie funkcje odziedziczone po najlepiej sprzedającej się rodzinie robotów ECOVACS DEEBOT T9. Tym samym podejmuje ambitny krok w kierunku podniesienia standardów sprzątania domu, z technologią precyzyjnego i natychmiastowego identyfikowania oraz unikania przeszkód, funkcją inteligentnego odkurzania i mopowania oraz zdolnością do spełniania wszelkich wymagań w zakresie czyszczenia podłóg o różnej fakturze.

Wyposażony w unowocześnioną technologię ECOVACS’ AIVI™ 2.0, dysponując sztuczną inteligencją i gumowymi szczotkami AeroForce® Multi Surface, DEEBOT T9 AIVI wykorzystuje funkcję wykrywania i unikania przeszkód w czasie rzeczywistym oraz dokładnie czyści każdą fakturę podłogi, w tym dywany. DEEBOT T9 AIVI ma także na pokładzie inne nowoczesne technologie, takie jak TrueMapping 2.0 do precyzyjnej nawigacji po domu. Jednocześnie aplikacja ECOVACS HOME App została dodatkowo wzbogacona o możliwość mapowania 3D. Siła ssania 3000 Pa zwiększa wydajność sprzątania, a elektryczny system oscylacyjny OZMO™️ Pro 2.0 gwarantuje każdemu użytkownikowi bezprecedensowe, nowoczesne i szykowne sprzątanie domu.

– Powodem, dzięki któremu nasza marka przoduje w sektorze robotów do sprzątania jest fakt, że wciąż przesuwamy standardy rozwoju produktów i dokładamy wszelkich starań, aby odkryć, czego naprawdę potrzebują nasi użytkownicy. Pozostawanie wiodącą marką na świecie w dziedzinie sprzątania nigdy nie jest łatwe, ale dzięki naszemu zespołowi ECOVACS jest w stanie myśleć więcej, tworzyć więcej i osiągać więcej – mówi David Qian, dyrektor generalny ECOVACS ROBOTICS. – Jesteśmy dumni z naszego najnowszego przedstawiciela rodziny DEEBOT T9: DEEBOTA T9 AIVI. Zapewni on użytkownikom niespotykane dotąd na rynku doświadczenie sprzątania domu w sposób szykowny, futurystyczny i nowoczesny – podkreśla.

Więcej niż odkurzacz, DEEBOT T9 AIVI to Twój towarzysz domowych porządków

DEEBOT T9 AIVI jest pierwszym modelem, w którym zastosowano technologię ECOVACS AIVI™ 2.0. Oprócz zdolności do automatycznego rozpoznawania 15 różnych obiektów (np. stacje dokujące do ładowania, kable, ściereczki czy skarpetki), zmodernizowany AI-powered AIVI™ 2.0 może zidentyfikować nawet bardziej powszechne przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak mop, kapcie czy dywany, uniknąć utknięcia i czyścić bardziej efektywnie. Dodatkowo razem z technologią AIVI™ 2.0, polegającą na inteligentnym badaniu informacji o przestrzeni domowej, DEEBOT T9 AIVI może dostosować plan czyszczenia w oparciu o duży, identyfikujący znacznik – jak łóżko, sofa lub stolik kawowy. DEEBOT T9 AIVI oferuje również nowy rodzaj zabawy w domu – dwukierunkową, wysokiej jakości komunikację wideo i głosową z kamerą o wysokiej rozdzielczości oraz mikrofonem z redukcją szumów. W ten prosty sposób użytkownicy mogą widzieć, słyszeć i reagować na bieżąco np. na zachowanie dzieci czy futrzastych domowych pupili.

Udoskonalone funkcje czyszczące dzięki nowym szczotkom i OZMO™ Pro 2.0

DEEBOT T9 AIVI wykorzystuje gumowe szczotki AeroForce® Multi-Surface. Unikatowo zaprojektowana gumowa szczotka jest odpowiednia do wszystkich rodzajów podłóg, z możliwością odkurzania i usuwania brudu z trudnych powierzchni, np. dywanów. Podwójna konstrukcja szczotki może również obracać się w przeciwnym kierunku, aby automatycznie „wypluć” kable telefoniczne lub długie sznurki. Ząbkowana konstrukcja bieżnika zapobiega plątaniu się włosów i pomaga ograniczyć potrzebę wielokrotnego czyszczenia szczotki, co jest cechą docenianą szczególnie przez każdego, kto ma w domu długowłose zwierzęta domowe.

Dodaj komentarz