Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/aranzujdom.pl/wordpress21811/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Przenieś taras do domu na zimę z Jedynką - Aranżuj dom - mieszkaj dobrze!
  TRENDING

Przenieś taras do domu na zimę z Jedynką

Spis treści

Pierwsze mrozy zwiastują nieuchronnie nadchodzącą zimę, a tym samym definitywny koniec sezonu tarasowego. ​Można jednak z powodzeniem przenieść tarasową aranżację do domu, by móc także w chłodne miesiące cieszyć się relaksującym klimatem, a przy okazji uzyskać  oryginalną aranżację wnętrza.

Rośliny to wdzięczna i przyjemna dla oka dekoracja wnętrza o każdej porze roku. Jednak zimą, gdy na zewnątrz doskwiera brak zieleni, w domu będą cieszyć szczególnie. Zieleń wyjątkowo dobrze będzie prezentować się w towarzystwie drewnianych skrzynek w różnych odcieniach brązu, które mogą służyć jako nietuzinkowe donice czy podstawki dla kwiatów. Efektownym tłem dla bujnej roślinności będzie ściana pomalowana farbą Jedynka Perfekcyjnie Biała, delikatnie podkreślająca lekkość wystroju. Taka aranżacja doskonale wpisze się też w modny styl miejskiej dżungli.

Stare, drewniane skrzynki, które mieściły kwiaty na tarasie czy balkonie, w okresie zimowym świetnie sprawdzą się w domu także w roli oryginalnych półek na rozmaite drobiazgi. Szczególnie, że meble z recyclingu to w ostatnich latach prawdziwy wnętrzarski hit w duchu eko. Niezależnie od tego, czy zostawimy je w stanie surowym czy przemalujemy na biało emalią Jedynka Deco & Protect Drewno i Metal stylowo udekorują każde wnętrze. Kolorytu wystrojowi dodadzą barwne poduszki lub doniczki, które wprowadzą dynamiczną nutę do pomieszczenia.

Drewniane meble tarasowe również można z powodzeniem wykorzystać w domowej aranżacji, urządzając przytulny kącik do relaksu. To jest też sposób, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bo przechowywane w domu, nie będą narażone na niszczenie w niesprzyjających zimowych warunkach pogodowych. Klasyczna biel ścian i mebli w połączeniu z przeniesionymi z tarasu kolorowymi dodatkami nada aranżacji radosnej świeżości i zapewni więcej światła w krótkie zimowe dni.

Powiązane artykuły