TRENDING

Jak dobrze zorganizować wnętrza kuchennych szafek?

meble kuchenne

Spis treści

Przygotowywanie posiłków, gdy musimy co chwila szukać składników czy przyrządów w nieuporządkowanych szafkach, jest mało przyjemne. Do tego utrudnia to i przedłuża cały proces. Dlatego warto zadbać o wnętrza szaf i szuflad. Samo sprzątanie nie wystarczy – bez odpowiedniej organizacji to syzyfowa praca. Zobacz, jak możesz odmienić swoją kuchnię, aby przyjemnie się z niej korzystało.

Wysokie szafy Cargo do kuchni, czyli sposób na porządek

Garnki, talerze, sztućce, przyrządy kuchenne, blachy do pieczenia, żywność długoterminowa – to tylko część rzeczy, którą znajdziemy w kuchni. Gdzie to wszystko pomieścić, a jednocześnie zadbać o porządek? Na ratunek przychodzą wysokie szafy Cargo, które oferuje Artvinyl-Pol dystrybutor akcesoriów do kuchni Wireli. Są to bardzo praktyczne meble, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak te tradycyjne. Różnią się od nich wnętrzem.  W środku znajdują się kosze i pojemniki do przechowywania przyrządów kuchennych lub żywności. Sama szafa jest umieszczona na prowadnicach, co gwarantuje łatwe otwieranie nawet przy dużym obciążeniu. Są uniwersalne i sprawdzą się nawet w małych kuchniach. Zaletami szaf Cargo jest to, że gwarantują swobodny dostęp do wszystkiego, co znajduje się w szafce i pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Akcesoria kuchenne, które pomogą Ci zorganizować szafki

Masz w kuchni szafkę, w której panuje wieczny chaos? Nie możesz szybko i swobodnie dostać się do tego, co znajduje się wewnątrz? Zapomnij o tych problemach! Poznaj akcesoria kuchenne, które pomogą Ci zorganizować miejsce w szafce tak, aby korzystanie z niej było szybkie, łatwe i przyjemne. Pomogą Ci w tym np. karuzele do szafek narożnych. Dzięki nim możesz znaleźć to czego szukasz bez wyciągania czegokolwiek z szafki. Takie karuzele przydają się do organizacji naczyń, kubków, plastikowych pudełek, przypraw czy żywności długoterminowej.

Innym rozwiązaniem, które ułatwi Ci codzienne korzystanie z kuchni, są kosze do szafek narożnych. Są one montowane na specjalnych prowadnicach, dzięki czemu możemy łatwo wysunąć z mebla całą jego zawartość. W ten sposób możemy łatwo znaleźć to, czego szukamy nawet w ciemnej, dużej szafce. W zwykłych szafkach możesz zainstalować kosze podblatowe, a do szuflad wybierz nowoczesne systemy szufladowe.

Powiązane artykuły