Klimatyczna elegancja – domowa przestrzeń z kolekcjami Cersanit

Aranżując naszą przestrzeń, poza obowiązującymi trendami, powinniśmy kierować się także tym, jaki klimat chcemy wprowadzić do naszego domu. Koncept LIFE DESIGNED od marki Cersanit udowadnia, że eleganckie i nowoczesne rozwiązania mogą stanowić idealną bazę do stworzenia rodzinnej atmosfery wewnątrz naszych czterech ścian. W kolekcjach gresów VELVET CONCRETE, CALACATTA PRESTIGIO, PURE STONE, RUSTY oraz SPECTRAL znajdziemy cechy, które sprawią, że otoczymy nasze wnętrze prawdziwie przytulną atmosferą, a nadchodzący, świąteczny czas będzie jeszcze cieplejszy.

Podczas projektowania naszej przestrzeni chcemy stworzyć nasz prawdziwy azyl na ziemi. Pragniemy wracać do domu z przyjemnością i czuć się w nim dobrze, bezpiecznie – szczególnie w okresie sprzyjającym rodzinnym spotkaniom, jak np. w święta.  To właśnie w tym okresie nasze cztery ściany wypełnia magiczna atmosfera i niepowtarzalne ciepło. Rozpalony kominek, zapach przepysznych potraw, rozmowy z najbliższymi – te wszystkie niezwykłe momenty mogą zostać uwiecznione w otaczającym nas designie. Dzięki kolekcjom Cersanit z konceptu LIFE DESIGNED każdy dzień spędzony z rodziną może być wyjątkowy – tak jak podczas tych szczególnych, grudniowych dni.

Salon – idealna przestrzeń dla całej rodziny

Salon to serce każdego domu, szczególnie w okresie świątecznym – jest to miejsce spotkań oraz wspólnego spędzania czasu przy stole. Ważne jest to, aby wybrać design wpisujący się w rolę tego pomieszczenia i potęgujący niezwykłość rodzinnych chwil. Głębokie i ciepłe tony szarości, beżu oraz bieli w kolekcji VELVET CONCRETE od Cersanit będą do tego idealne. Naturalne barwy łączą domowe ciepło z nutą elegancji, a minimalistyczne wzornictwo zostało przełamane lekko industrialnym motywem. Dostępność płytek bazowych w wielu formatach oraz wybór elementów z kolekcji dekoracyjnej to gwarancja nieograniczonych inspiracji aranżacyjnych. Wszystko to uzupełnia subtelne, matowe wykończenie. Dla ceniących klasykę świetnym wyborem będzie także kolekcja CALACATTA PRESTIGIO. Znajdziemy w niej gresy szkliwione w wersji rektyfikowanej w formatach 60×120 cm oraz 60×60 cm, które sprawdzą się świetnie w każdym metrażu. Nieskazitelna biel marmuru została tutaj przełamana delikatnymi, szarymi żyłkami. Sprawia to, że nasze wnętrze zostaje wypełnione artystyczną aurą, jeszcze bardziej pobudzoną dzięki satynowemu wykończeniu. Kolekcja ta, w połączniu z blaskiem ognia dobiegającego z kominka, zamieni salon w przytulną oazę – będzie to idealne miejsce do spędzenia czasu z najbliższymi.

Leave a Comment