Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/aranzujdom.pl/wordpress21811/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Klimatyczna elegancja – domowa przestrzeń z kolekcjami Cersanit - Aranżuj dom - mieszkaj dobrze!
  TRENDING

Klimatyczna elegancja – domowa przestrzeń z kolekcjami Cersanit

Spis treści

Aranżując naszą przestrzeń, poza obowiązującymi trendami, powinniśmy kierować się także tym, jaki klimat chcemy wprowadzić do naszego domu. Koncept LIFE DESIGNED od marki Cersanit udowadnia, że eleganckie i nowoczesne rozwiązania mogą stanowić idealną bazę do stworzenia rodzinnej atmosfery wewnątrz naszych czterech ścian. W kolekcjach gresów VELVET CONCRETE, CALACATTA PRESTIGIO, PURE STONE, RUSTY oraz SPECTRAL znajdziemy cechy, które sprawią, że otoczymy nasze wnętrze prawdziwie przytulną atmosferą, a nadchodzący, świąteczny czas będzie jeszcze cieplejszy.

Podczas projektowania naszej przestrzeni chcemy stworzyć nasz prawdziwy azyl na ziemi. Pragniemy wracać do domu z przyjemnością i czuć się w nim dobrze, bezpiecznie – szczególnie w okresie sprzyjającym rodzinnym spotkaniom, jak np. w święta.  To właśnie w tym okresie nasze cztery ściany wypełnia magiczna atmosfera i niepowtarzalne ciepło. Rozpalony kominek, zapach przepysznych potraw, rozmowy z najbliższymi – te wszystkie niezwykłe momenty mogą zostać uwiecznione w otaczającym nas designie. Dzięki kolekcjom Cersanit z konceptu LIFE DESIGNED każdy dzień spędzony z rodziną może być wyjątkowy – tak jak podczas tych szczególnych, grudniowych dni.

Salon – idealna przestrzeń dla całej rodziny

Salon to serce każdego domu, szczególnie w okresie świątecznym – jest to miejsce spotkań oraz wspólnego spędzania czasu przy stole. Ważne jest to, aby wybrać design wpisujący się w rolę tego pomieszczenia i potęgujący niezwykłość rodzinnych chwil. Głębokie i ciepłe tony szarości, beżu oraz bieli w kolekcji VELVET CONCRETE od Cersanit będą do tego idealne. Naturalne barwy łączą domowe ciepło z nutą elegancji, a minimalistyczne wzornictwo zostało przełamane lekko industrialnym motywem. Dostępność płytek bazowych w wielu formatach oraz wybór elementów z kolekcji dekoracyjnej to gwarancja nieograniczonych inspiracji aranżacyjnych. Wszystko to uzupełnia subtelne, matowe wykończenie. Dla ceniących klasykę świetnym wyborem będzie także kolekcja CALACATTA PRESTIGIO. Znajdziemy w niej gresy szkliwione w wersji rektyfikowanej w formatach 60×120 cm oraz 60×60 cm, które sprawdzą się świetnie w każdym metrażu. Nieskazitelna biel marmuru została tutaj przełamana delikatnymi, szarymi żyłkami. Sprawia to, że nasze wnętrze zostaje wypełnione artystyczną aurą, jeszcze bardziej pobudzoną dzięki satynowemu wykończeniu. Kolekcja ta, w połączniu z blaskiem ognia dobiegającego z kominka, zamieni salon w przytulną oazę – będzie to idealne miejsce do spędzenia czasu z najbliższymi.

Powiązane artykuły