Styl boho staje się coraz bardziej popularny, wiodąc prym na listach architektonicznych trendów od wielu lat. Powrót to naturalności, swoich korzeni, czerpania sił witalnych płynach wprost z natury jest stylem życia, który możemy zaobserwować u znanych osobistości tego świata. Powiew natury, dowolność wyboru koloru, tkanin oraz wzorów sprawiła, że styl boho na stałe zagościł w najbardziej prestiżowych aranżacjach naszych domów, mieszkań czy biur. Lustro boho jest jednym z najważniejszych elementów, który dodaje charakteru i uroku całym stylizacjom. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska.

Z lustrem boho perfekcyjnie ozdobisz swoje wnętrza

Każdy profesjonalny architekt czy projektant wnętrz doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zadbanie o każdy, najmniejszy detal, by finalny efekt aranżacji był dla nas zadowalający. Jednym z najczęstszych błędów popełnianych podczas tworzenia projektów jest niezagospodarowanie ścian naszych pomieszczeń. Wówczas nawet najpiękniejsze wyposażenie nie będzie w stanie dopasować się do naszych oczekiwań. Lustro boho jest doskonałym wyborem. Ciekawa, różnorodna paleta wyboru wielu produktów sprawia, że będziemy w stanie wybrać lustro boho, które stanowić będzie niezastąpione wykończenia naszych wnętrz. Lustra w stylu boho charakteryzują się ciekawymi, nietuzinkowymi dodatkami, takimi jak frędzle, elementy rattanowe czy wykończenia wykonane z trawy morskiej. Różne kształty, wielkości oraz kolory sprawiają, że wybrane lutra będziemy mogli dopasować do każdego pomieszczenia.

Funkcjonalny aspekt luster boho

Lustro boho oprócz tego, że pełni niezwykle ważną funkcję dekoracyjną, to także wyróżnić możemy jego wiele zalet funkcjonalnych. Przede wszystkim lustra dają nam wrażenie przestrzenności wnętrz. Co więcej, lustro, które odbija światło, wprowadza do naszego pomieszczenia jasność i blask. Powiedzenie luster na ścianie sprawia, że nasze salony, pokoje dziennej czy korytarze wydają się o wiele bardziej przestronne i jasne. Nie sposób nie wspomnieć także o jednej z kluczowych funkcji – lustro pozwala na skontrolowanie własnego wizerunku. Nic więc dziwnego, że stało się ono jednym z obowiązkowych elementów aranżacji wielu wnętrz.

Szukasz oryginalnych dekoracji dla ścian tworzonych aranżacji? Pragniesz połączyć aspekt dekoracyjny z funkcjonalnym? Lustro boho z niezwykle modnymi frędzlami, trawą morską czy elementami rattanowymi, będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę!

Dodaj komentarz