Żyjemy szybko i intensywnie, mimo że w obliczu obecnej sytuacji pandemicznej częściej przebywamy w domu niż poza nim. Własna łazienka stała się miejscem, gdzie szukamy chwili relaksu dla ciała i umysłu. Stworzenie w niej odprężającej atmosfery to coraz istotniejsze kryterium przy jej projektowaniu. GROHE, globalny producent kompletnych rozwiązań do łazienki i kuchni, wprowadził właśnie do swojego portfolio produktów premium odświeżoną kolekcję armatury GROHE Allure oraz prysznice boczne Rainshower Aqua.

„W czasach, kiedy zdrowie i dobre samopoczucie stały się priorytetem, konsumenci szukają przestrzeni, gdzie mogą skupić się wyłącznie na sobie. Dlatego zdecydowaliśmy się dodać do naszego portfolio produktów premium dwie nowe kolekcje, które umożliwią stworzenie we własnej łazience funkcjonalnej strefy domowego spa. Starannie dobrane kolory, materiały wykonania oraz wybór rodzajów powłok w połączeniu z nowoczesnym designem pozwalają na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych upodobań i potrzeb domowników.” – mówi Barbara Kowalczyk, Leader Marketing Poland, LIXIL EMENA.

Wyrafinowany luksus w twojej łazience

Popularna kolekcja armatury GROHE Allure zyskała bardziej wyrafinowany design. Jej nowa odsłona jest połączeniem nowoczesnego wzornictwa z technologiczną precyzją. Armatura zachwyca minimalizmem i smukłą formą. Kolekcja ta umożliwia zaprojektowanie idealnie harmonijnej łazienki, dopasowanej do wymagających gustów. Wszechstronna gama produktów obejmuje baterie umywalkowe w różnych wariantach oraz rozmiarach, baterie wolnostojące czy wylewki kaskadowe do wanny. Bogaty jest także wybór kolorów i rodzajów powłok – Chrome, Brushed Cool Sunrise, Brushed Warm Sunset oraz Hard Graphite. Dotyczy on zarówno armatury, jak i akcesoriów. Kolekcja pozwala na stworzenie kompletnego oraz spójnego projektu, który zamieni każdą łazienkę w prywatne domowe spa.

Kojąca przyjemność pod prysznicem

Nowe prysznice boczne GROHE Rainshower Aqua zamienią Twoją codzienną rutynę w niezwykle przyjemne doznania. Od teraz możesz urozmaicić swój poranny prysznic pulsującym, wodnym masażem. Po uruchomieniu przepływu wody dysze wysuwają się z panelu, a intuicyjny system sterowania umożliwia łatwe przełączanie między strumieniami Rain i Active Jet za pomocą jednego pokrętła. Co więcej, prysznice Rainshower Aqua wyposażono jest w technologię EcoJoy, która umożliwia redukcję zużycia wody. Dla pełnej swobody w projektowaniu, rozwiązanie to dostępne jest w wariancie okrągłym i kwadratowym oraz we wszystkich kolorach GROHE.

Dodaj komentarz